Mažais žingsneliais į priekį

PhotoGrid_1520323708598

Vasario 19-23d. turėjome daug vizitų pas mūsų jau gerai pažįstamus daktarus Londone. Prieš pusę metų Rėjui buvo atlikta gomurio operacija, kurios metu sujungtas gomurio raumuo, tuo pat metu atlikta ir akies operacija, kurios metu suformuotas ašarų latakas.

Su nekantrumu laukėme daktarų nuomonės apie atliktas operacijas praėjus pusei metų. Naujienos džiuginančios “einame mažais žingsneliais į priekį“. Akies latakas, nors yra mažas ir funkcionuoja lėčiau, bet jis puikiai atlieka savo darbą, gomurio raumuo dirba. Pakartotinai tikrinta klausa, kuri taip pat yra šiek tiek geresnė. Svarbiausia daktarai nenuleidžia rankų, neleidžia mums atsikvėpti ir su jų pagalba keliaujame toliau. Jau kovo 18d. bus atliekama gomurio ilginimo operacija, taip pat tuo pat metu bus atliekama akytės voko rekonstrukcija. Plačiau, kas bus atliekama galite paskaityti daktarų komentare:

“I was delighted to meet with Rejus today together with family from Lithuania. He has a history of VPI due to a short scarred palate and had a cleft palate re-repair in August 2017. Miss Pinkstone has kindly organised a speech and language review together with lateral video fluoroscopy revealing a palate that now lifts as this was immobile before the surgery, but there still appears to be a consistent gap due to the shortness of the palate.
Both I and the family were aware that this was most likely be one of two surgeries, the second being asurgery to increase the length of the palate by performing a bilateral buccinators flap operation. Alsonoting that currently Rejus is very well and wearing a hearing aid. The palate itself has healed very nicely, lifts as show on the lateral video fluoroscopy leaving a small gap between it and the pharynx.
Miss Pinkstone, Speech and Language Therapist is organising further speech therapy with the family. To gain full velo closure surgical palate lengthening will be required
It is also noted that Mr Abou-Rayyah needs to do further surgery on the right lower eyelid, which he is hoping to do at the same time, provisionally booked for 18th March at Great Ormond Street Hospital“

Vizitas Londone!


Nauji metai, nauji šių metų planai mūsų Rėjaus gydymo kelyje. Pusę metų praėjo po gomurio ir akutės operacijų, tad visą savaitę kasdien turime susitikimus su daktarais, kurie stebės progresą, ar viskas pavyko, kaip buvo planuota ir norėta. Ir žinoma to pasekoje toliau suplanuosime sekančius žingsnius ir operacijas. Linkime Sėkmės Rėjui!

Stebuklų metas!

TV Žaidimų šauni komanda nepamiršo Rėjaus ir artėjant šventėms pasveikino jį padovanodami svajonių dovanas ir taip palinkėdami vaikui gražių švenčių! Rėjus be galo laimingas, nekantrauja pradėti statybas! O mes norime pasidžiaugti, kad nesvarbu kokiu metų laiku, bet yra gerų žmonių darančių stebuklus! Dar kartą AČIŪ Jūsų šauniai “TV žaidimai“ komandai, už tai, kad nepamirštate Rėjaus, domites ir padedate! Linkime Jums ir toliau matyti džiaugsmą mažuose dalykuose, tegul gėris visuomet būna šalia Jūsų!

Pirma klasė!

Ši rugsėjo pirmoji Rėjui ir jo tėveliams kelia daugiau nerimo nei prieš tai buvusios! Pirma klasė! Daug klausimų kaip seksis mokytis, klausytis, draugauti! Bet šiandien norim pasakyti AČIŪ visiems kurie prisidėjo ir prisidedate prie Rėjaus operacijų! Tik jūsų dėka šiandien mokyklos suole Rėjus geriau mato lentą! Tikimės, kad po pusmečio pasijaus ir teigiami gomurio operacijos požymiai!

Maratonas Austrijoje!

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10214518749827236&id=1375147797

Šie šaunūs vyrai, draugai, rėmėjai, pavyzdžiai ir geri bei faini žmogeliukai už Rėjų vėl lekia į didžiulį iššūkį! Jūs šaunuoliai linkime Jums didžiausios sėkmės! Ir sakome ačiū! Kviečiame Jus pažiūrėti video, palinkėti sėkmės ir prisidėti prie Rėjaus ateities, kurioje jo dar laukia ne viena operacija!

Būklė po operacijos! Conclusion after the surgery!

Su kiekviena valanda Rėjus šypsosi plačiau! Pradeda gerti ir valgyti, jaučiasi gerai! O svarbiausia, kad abi operacijos pavyko, daktarų komanda patenkinta! Akutės ašarų latakai suformuoti, gomurio raumuo sujungtas. Nors dar judėti nepradėjo, bet daktarai tiki, kad reikia laiko ir jis pradės judėti! Ir be viso to, ateityje vistiek Rėjaus dar lauks kelios operacijos! Visa tai, mūsų šypsenos ir viltis, tik Jūsų dėka. Tų kurie prisidėjo ir vis dar prisideda prie Rėjaus jam taip reikiamų operacijų.

Beje, personalas čia (Great Ormond Street Hospital) puikus. Rėjumi labai rūpinasi, bet vistiek labai norisi namo!

Rejus is smiling more widely each hour! Started to eat and drink. He feels well! But most importantly, the surgeries succeed, doctors team is sudisfied! Eye tear-ducts are formed and the muscle of cleft palate is joined. Although, the muscle doesn’t move yet, but doctor say that it takes time and believe that it will start moving! However, Rejus will need more surgeries in the future. All this, our smile and hope only because of YOU. Those who donated and still donate for such important Rejus’ surgeries.

By the way, the staff is perfect in Great Ormond Street Hospital. Everybody is very care for Rejus, but even so he wants back home!