Stebuklų metas!

TV Žaidimų šauni komanda nepamiršo Rėjaus ir artėjant šventėms pasveikino jį padovanodami svajonių dovanas ir taip palinkėdami vaikui gražių švenčių! Rėjus be galo laimingas, nekantrauja pradėti statybas! O mes norime pasidžiaugti, kad nesvarbu kokiu metų laiku, bet yra gerų žmonių darančių stebuklus! Dar kartą AČIŪ Jūsų šauniai “TV žaidimai“ komandai, už tai, kad nepamirštate Rėjaus, domites ir padedate! Linkime Jums ir toliau matyti džiaugsmą mažuose dalykuose, tegul gėris visuomet būna šalia Jūsų!

Pirma klasė!

Ši rugsėjo pirmoji Rėjui ir jo tėveliams kelia daugiau nerimo nei prieš tai buvusios! Pirma klasė! Daug klausimų kaip seksis mokytis, klausytis, draugauti! Bet šiandien norim pasakyti AČIŪ visiems kurie prisidėjo ir prisidedate prie Rėjaus operacijų! Tik jūsų dėka šiandien mokyklos suole Rėjus geriau mato lentą! Tikimės, kad po pusmečio pasijaus ir teigiami gomurio operacijos požymiai!

Maratonas Austrijoje!

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10214518749827236&id=1375147797

Šie šaunūs vyrai, draugai, rėmėjai, pavyzdžiai ir geri bei faini žmogeliukai už Rėjų vėl lekia į didžiulį iššūkį! Jūs šaunuoliai linkime Jums didžiausios sėkmės! Ir sakome ačiū! Kviečiame Jus pažiūrėti video, palinkėti sėkmės ir prisidėti prie Rėjaus ateities, kurioje jo dar laukia ne viena operacija!

Būklė po operacijos! Conclusion after the surgery!

Su kiekviena valanda Rėjus šypsosi plačiau! Pradeda gerti ir valgyti, jaučiasi gerai! O svarbiausia, kad abi operacijos pavyko, daktarų komanda patenkinta! Akutės ašarų latakai suformuoti, gomurio raumuo sujungtas. Nors dar judėti nepradėjo, bet daktarai tiki, kad reikia laiko ir jis pradės judėti! Ir be viso to, ateityje vistiek Rėjaus dar lauks kelios operacijos! Visa tai, mūsų šypsenos ir viltis, tik Jūsų dėka. Tų kurie prisidėjo ir vis dar prisideda prie Rėjaus jam taip reikiamų operacijų.

Beje, personalas čia (Great Ormond Street Hospital) puikus. Rėjumi labai rūpinasi, bet vistiek labai norisi namo!

Rejus is smiling more widely each hour! Started to eat and drink. He feels well! But most importantly, the surgeries succeed, doctors team is sudisfied! Eye tear-ducts are formed and the muscle of cleft palate is joined. Although, the muscle doesn’t move yet, but doctor say that it takes time and believe that it will start moving! However, Rejus will need more surgeries in the future. All this, our smile and hope only because of YOU. Those who donated and still donate for such important Rejus’ surgeries.

By the way, the staff is perfect in Great Ormond Street Hospital. Everybody is very care for Rejus, but even so he wants back home!

Vizitai tęsiasi! Appointments continue!

Susitikus su daktaru Mr Morris, kuris operuos gomurį, nerimo padaugėjo! Ilga, sudėtinga operacija, kuri bus atliekama mikroskopų pagalba, ilgas gyjimas, bet viltis, kad viskas pavyks ir jam ir mums!!

Kitų susitikimų su akyčių daktaru, kuris jau operavo Rėjų, prognozės : pirmos operacijos neužtenka, latakas užsiblokavęs. Todėl reikalinga dar viena operacija, kurios metu formuos antrą ašarų lataką! Kita akute blogėja, tad reikalingas dar labiau įtemptas nuolatinis gydymas lašiukais. Lašinimo periodas – kas valanda. Tai turi padėti ją atstatyti.

Taigi Rėjaus laukia sunkus penktadienis, kadangi vienos narkozės metu abu daktarai atliks abi sudėtingas operacijas!

There is more concern after the appointment with doctor Morris, who will do the cleft palate re-repair. The surgery will be difficult, long and done with help of microscopes. The healing will be long as well. However, we hope that everything will be alright!!

The conclusions after appointment with ophthalmologist Abou-Rayyah, who already did eye surgery for Rejus – the eye channel is blocked, so he will need other surgery to form second channel. The other eye is getting worse. In that fact he needs more intensive treatment by eye drops. Drops should be taken each hour. Hopefully, it must help.

Therefore, Rejus will have hard Friday, because both doctors will do the difficult surgeries on one anesthesia!