3X3 KREPŠINIO TURNYRAS

3x3 turnyras2017 m. gegužės 27 d. VSC – Elteros projektai iniciatyva organizuojamas 3×3 krepšinio turnyras. Kas, kaip ir kodėl, geriausiai perteikia patys organizatoriai:

“Vienas iš dalykų, kuris mus visus vienija – Krepšinis. Kitas dalykas, kuris yra mūsų gyvenimo variklis – Vaikai. Norime, kad jie būtų sveiki siektų aukštumų, nesvarbu kur, sporte, verlse, moksle, bet kurioje gyvenimo situacijoje. Tačiau būna, kad naujas gyvenimo džiaugsmas atsineša su savimi ir didelę atsakomybę. Vienas tokių vaikų – Rėjus. Rėjus yra vaikas, kuris auga ir turi augti kaip visi vaikai, tačiau gyvenimas jam suteikė didelį išbandymą – Goldenharo sindromą. Tai retas, įgimtas sutrikimas, kuris atsiranda dėl iki galo neišsivysčiusių akių, ausų, minkštojo gomurio, lūpų ir žandikaulio.

Kadangi krepšinio bendruomenė yra didelė, kad ir kiek pykčių ar nesutarimų įvyksta aikštelėje, mes visi esame draugai ir po rungtynių paspaudžiame vieni kitiems rankas. Toks vienas draugų yra Rėjaus tėtis Justinas, tai mūsų bendruomenės narys, kuriam, mūsų nuomone, mes visi turime padėti. Rėjui reikalinga operacija, kurios Lietuvoje neatlieka, tokią operaciją galima atlikti tik Anglijoje – Londone.

Šis turnyras yra skirtas prisidėti prie Rėjaus vaikystės. Jūsų startinis mokestis – pagalba Rėjui. Jūsų kova aikštelėje įrodymas, kad reikia kautis visur už save.

Minimalus startinis mokestis – 20 eurų komandai. Jūsų nuožiūra ir įvertintomis galimybėmis galite startinį mokestį mokėti didesnį. Visos surinktos lėšos bus paaukotos Rėjaus labdaros ir paramos fondui, kuris stengiasi padėti visiems su šia liga susidūrusiems vaikams, visų pirma pačiam Rėjui.

Turnyre planuojama 32 komandos suskirstytos į 8 pogrupius po 4 komandas. Dvi geriausios grupės komandos patenka į atkrentamąsias, kur žaidžiama vieno minuso principu (pralaimėjai, turnyras baigtas)

TURNYRE GALI DALYVAUTI TIK ŽAIDĖJAI SULAUKĘ TURNYRO DIENĄ 16 METŲ!

Registracija: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfmrBftfRjdDpzSqSQkXiXpQ217giFngqkud5fYkk4iFjTJMw/viewform

Užsiregistravus ir sumokėjus startinį mokestį pavedimo kopiją siųsti el. paštu: vsc@inbox.lt

Nuotraukos autorė VIktorija Stapone photography
Organizatoriai: VSC – Elteros projektai
Pagrindinis rėmėjas: Elteros projektai
Draugai: HBH Vilnius

Krepšinis vienija!“